2761077-varol.jpgVMM VAROL MAKİNA 1987 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaları sektöründe yüksek kalite ve işletim performansı yüksek verim ve tutumluluk ilkeleriyle faaliyet göstermektedir. Firmamızın ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla, kendi uzmanlık alanımızda, kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye'nin güvenilir ve saygın kuruluşu olma anlayışına sahiptir.

Yurt içi ve yurt dışı satış ekibi konusunda uzmanlaşmış olan kadrosuyla birlikte, müşterilerinin üretim koşullarına uygun ürünler sunarak hizmet verme çabasındadır. Yurt içi üstün satış ve hizmet kabiliyetiyle beraber 30' u aşkın ülkeye aynı kalite ve hizmet anlayışıyla ihracat yapmaktadır. Satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı farklı çözümler sunan VMM VAROL MAKİNA yerli-ithal, sıfır-ikinci el ve takas seçenekleriyle de nihai tüketicilerin ve aracı firmaların bütçelerine uygun makina alternatifleri sunmaktadır. Anahtar teslim projelendirme konularında çözüm ortağı olarak çalışabileceğiniz VAROL MAKİNA uzman ve yetkin ekibiyle sizlerin yanında yer almaktadır. VAROL MAKİNA kalite ve teknolojiyi birleştiren dinamik, deneyimli ve konusunda uzman kadrosuyla, stoklu yedek parça hizmet desteğiyle siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındadır.

VMM VAROL MAKİNA ulusal ve uluslararası pazarda yerini almış olup, satış ve satış sonrası hizmetlerini de en iyi şekilde vererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına, bünyesine kattığı yeni firmalarla gelişiminin devamlılığı için, önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarında da hizmet kalitesi, çözüm noktaları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmek için var gücüyle çalışmaktadır.

 

 


KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim  sistemini  sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.                                                          

 

GENEL MÜDÜR