OSAMA HOTMASTER Tutkal Sürme Makinası

Tanım

MDF, sunta, kontrplak, kompozit malzemeler, plastik, kauçuk, cam, çelik, alüminyum gibi çeşitli malzeme türlerini yapıştırmak için sıcak tutkallar (PUR, EVA) için dört silindirli yapıştırma makinesi.
Hotmelt yapıştırıcılar havanın nemi ile kimyasal reaksiyona giren yapısal yapıştırıcılardır. Kurutulduğunda pratik olarak su geçirmez hale gelirler.

Bu makineyle geleneksel yapıştırıcıların yapışma sorunu yaşadığı yerleri yapıştırmak mümkündür. Silindirler diatermik yağa batırılmış elektrikli rezistanslar vasıtasıyla içeriden ısıtılır. Dokunmatik ekran arayüz sistemine sahip bir PLC, tüm fonksiyonları yönetir ve kontrol eder.

Standart versiyonda 250 mm çapında yüksek ısıya dayanıklı silikon kaplı yapıştırma merdanesi bulunmaktadır. ve 215 mm çapında krom kaplı dozaj silindirleri. İki veya 4 adet ısıtmalı silindire sahip olmak mümkündür. Çalışma genişliği 400 ila 2000 mm arasında mevcuttur.

Otomatik 4 merdaneli eritme tutkal sürme makinesi (PUR, EVA) MDF, sunta, kontrplak, kompozit malzemeleri, plastik, kauçuk, cam, çelik, alüminyum gibi çeşitli malzeme türlerini yapıştırmak için 4 merdaneli tutkal sürme makinesi (PUR, EVA)

  • Dokunmatik ekran arayüz sistemine sahip bir PLC tüm fonksiyonları yönetme ve kontrol etmeyi sağlar.
  • İki veya 4 ısıtmalı merdaneli seçenekler mümkündür. 400 ila 2000 mm arasında çalışma genişliği mevcuttur.

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search